Adwokat Adam Bakłażec

Założyciel Kancelarii, członek Izby Adwokackiej w Katowicach.
Adwokat Adam Bakłażec jest wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Prowadzi Kancelarię Adwokacką, która mieści się przy ulicy Modrzejowskiej 20 w Sosnowcu. Kancelaria Adwokacka adw. Adama Bakłażec świadczy pomoc prawną osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym w zakresie postępowań karnych, karno skarbowych oraz postępowań wykonawczych.

Mecenas Adam Bakłażec prowadzi sprawy rodzinne w tym rozwodowe i postępowania związane z majątkiem małżeńskim.

Adwokat Ewa Kotewicz

Adwokat Ewa Kotewicz ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Odbyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach, zakończoną w 2011 roku, uzyskaniem uprawnień adwokackich. W trakcie odbywania aplikacji adwokackiej współpracowała z wieloma Kancelariami na terenie całego kraju, praktykowała w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Janusza Margasińskiego – wybitnego karnisty oraz Adwokata Zygmunta Miłek zajmującego się sprawami cywilnymi i gospodarczymi.
W swojej pracy zawodowej posiada wieloletnie doświadczenie w skomplikowanych sprawach rodzinnych – rozwody, alimenty, podziały majątku, sprawy związane z władzą rodzicielską, jak również w sprawach karnych. Adwokat Ewa Kotewicz zajmuje się również sprawami cywilnymi, spadkowymi.
W prowadzeniu spraw zawsze kieruje się etyką zawodową, proponuje rozwiązanie sprawy zawsze indywidualnie z uwzględnieniem konkretnego stanu faktycznego. Zawsze ma na celu dobro swojego klienta. Jest rzetelna, zawsze zaangażowana w każdą powierzoną jej sprawę.

W naszej pracy zawsze cechuje nas indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb co wyróżnia Kancelarię na rynku usług prawniczych. Każda sprawa rozpatrywana jest w sposób wszechstronny i kompleksowy co pozwala na osiągniecie satysfakcjonujących naszych Klientów efektów. Zawsze kierujemy się interesem Klienta i w ramach obowiązującego porządku prawnego zapewniamy rozwiązania prawne najbardziej dostosowane do Jego potrzeb.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją na temat specjalizacji Kancelarii.